top of page

BasmiPati Bağış Programı Nedir? 

Özellikle sokaktaki FIP hastası kediler ile ilgilenen pati severler tedavi için kullanılan ilaçlara ulaşmakta güçlük çekiyor , amacımız bir nebze de olsa onların yüklerini hafifletmek ve tedaviye daha kolay ulaşmalarını sağlamak.

 

Bağış toplama programımız, FIP'ten etkilenen kedilere umut olmayı hedeflemektedir. 

BasmiPATI-01.png

                Bağış Programı Nasıl Çalışır? 

01

Bağış toplamak için sosyal medya platformlarında bir kampanya başlatın.Kedinizin FIP teşhisi, günlük tedavi süreci ve iyileşme hikayesini paylaşarak bağış kampanyanızı destekleyebilirsiniz.

04

Websitemizden kedinize uygun olan enjeksiyon yada oral kapsülü seçtikten sonra siparişinizi oluşturun.

02

Bağış yapacak olan kişi ile BasmiPati bağış programı bağlantısını paylaştıktan sonra , "alıcı e-postası" kısmına sizin e-posta adresinizi ve isminizi girmesini isteyin. (Her bağışta , minik patiniz için yapılan bağış miktarını içeren bir mail alacaksınız.)

05

Siparişinizin son kısmındaki "bir promosyon kodu girin" bölümüne indirim kodunuzu girdikten sonra topladığınız bağış miktarı otomatik olarak toplam miktardan düşecektir. 

03

Adınıza yapılan bağışlar ihtiyacınız olan miktara ulaştığında bizden satın alım kodunuzu talep edin.

06

Siparişinizi oluşturduktan sonra bulunduğunuz ile göre 1-3 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracağız.

Soru Cevap

Topladığım bağışları nakit olarak talep edebilir miyim?

01

Maalesef hayır , toplanan bağışları sadece BasmiFİP

GS-441524 satın almak için kullanabilirsiniz.Bunun sebebi ,toplanan ücretlerin nerede kullanılacağına emin olamayız ve bunun önüne geçemeyiz. Bağış yapan ve bağış alan kişiler kolayca iletişime geçebileceği için şeffaf bir sistem kuruyoruz. 

03

Basmifip toplanan bağışlardan herhangi bir kar elde edecek mi ? 

Hayır , toplanan bağış miktarları tam olarak kedi sahiplerine satın alma kodu olarak iletilecektir.Herhangi bir masraf yada komisyon alınması söz konusu değil. 

Bağış yapan yada bağış yaptığım kişiyle iletişime geçebilir miyim ? 

02

Tabii ki ,bütün sistem şeffaf olarak çalışmaktadır.Bağış yapan kişi bağışı yapmadan önce sizinle iletişime geçecektir , ayrıca bağışı direkt kedi sahibine yapacağınız için e-posta yada bağış kampanyasını yaptığı hesap üzerinden kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Aklınıza takılan her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

  • Instagram
  • TikTok
  • Whatsapp

BAĞIŞ KARTI

Fip hastası kedilerin %95 i maalesef sokak canları ve çoğunlukla bu çocukların tedavileri bağışlar ile yapılıyor.Sizde bir çocuğun patisinden tutmak için bağış kartlarımızı kullanabilirsiniz....
Fip hastası kedilerin %95 i maalesef sokak canları ve çoğunlukla bu çocukların tedavileri bağışlar ile yapılıyor.Sizde bir çocuğun patisinden tutmak için bağış kartlarımızı kullanabilirsiniz.

bottom of page